Filtre
Özellik Filtreleme
SEÇİMLER
58 Ürün
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/3  Ürün Sayısı:58 

Maybelline

“Belki de Sırrı Maybelline” sloganı ile akıllara kazınan marka, makyaj ürünlerinde geniş bir ürün yelpazesi sunarken, kategorisinde dünyanın en iyileri arasında yer almaktadır. Geniş kitlelere hitap eden ürün seçeneklerini, ulaşılabilir fiyat politikası ile sunarken, hedef kitlesini de oldukça geniş tutan marka, dünyada ve Türkiye’de ürünleri en çok kullanılan markalardan biri olmayı başarmıştır.

Birbirinden farklı ürün seçeneklerinin yanı sıra, tüketiciyi doğru makyaj uygulamaları konusunda eğitmeyi hedefleyen marka, bir kadının, kendisini genç ve güzel hissedebilmesi için tüm detayları düşünmekte ve sunmaktadır.

Maybelline Ürünleri

Maybelline Newyork makyaj ürünleri konusunda tüm detayları düşünerek serilerini sunmakta olan bir markadır. Makyaj sırasında kadınların ihtiyacı olan tüm ürünleri tek bir markanın çatısı altında sunması, hem ürünlerin birbirine uyum sağlaması hem de ulaşılabilirlik açısından oldukça olumlu sonuçlar doğurmaktadır.

Markanın ana kategorileri göz makyajı, yüz makyajı, dudak makyajı ve oje şeklindedir. Göz makyajı ürünleri, eyeliner, maskara, far, kaş kalemi ve göz makyajı temizleyicileri şeklinde gruplandırılmaktadır. Yüz makyajı ürünleri, allık, BB krem, kapatıcı, pudra ve fondöten şeklinde detaylandırılırken, dudak makyajı ürünleri içerisinde ise ruj, lip gloss ve nemlendirici dudak balmı seçenekleri sunulmaktadır.

En Çok Tercih Edilen Maybelline Ürünleri

Makyaj sırasında ihtiyaç hissedilen tüm malzemeleri, kullanıcıları ile buluşturan Maybelline, neredeyse tüm ana gruplarında en çok tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. Markanın yüz makyajı ürünleri arasında yer alan, Fit Me Matte+Poreless Fondöten’i 12 farklı renk seçeneği ile tüm cilt renklerine uyumlu formda sunulmaktadır. Yine aynı seriye ait göz makyaj ürünleri arasında yer alan Fit Me Concealer ise 5 farklı renk seçeneği ile kullanıcıların en çok tercih ettiği göz ürünleri arasında yer almaktadır.

Son birkaç sezonun vazgeçilmez ürünleri arasında yer alan Instant Anti Age Eraser Kapatıcı ise 7 farklı renk seçeneği ile göz makyajının tamamlayıcısı olurken, markanın Lash Sensational serisine ait ekstra black, black ve waterproff maskaraları tercih edilmektedir.

Maybelline markasının tüm ürünlerine online alışveriş sitemizde yer alan markalar bölümünden seçiminizi yaparak ulaşabilir, tüm ürünleri inceleyerek, güvenilir alışveriş seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Colossal Ürünleri ile Makyajınızı Devasa Muazzamlıkta Bitirin!

Makyaj genel olarak bir kadının olmazsa olmazıdır. Bazı kusurlarımızı kapatırken beğendiğimiz noktalarımızı da ön plana çıkarmak noktasında makyaj bize oldukça büyük kolaylık ve güzellik sağlar. Bakımlı ve düzgün gözükmek her kadını öz güven sahibi yapar. Günlük makyajda birkaç ürünle ön plana çıkarmak istediğimiz yüz hatlarımızı ortaya çıkararak aslında makyajımızı tamamlayabiliriz. Bunun için kendimiz için doğru olan ve en etkili, pratik ürünü bularak makyaj rutinlerinizi hızlandırabilirsiniz. Bu hususta sizin için Colossal yani devasa pratik işlev sağlayan makyaj ürünlerini derledik. Bu ürünler ile makyajınızı mükemmelleştirebilirsiniz. Günlük makyaj fazlaca zaman aldığından ötürü pek çok kadın mevcut olan bu zaman israfını ve eforunu yaşamak istemez. Oysaki günlük yaptığınız makyajı hızlandıracak, elinize pratiklik katacak bir takım kolaylık sağlayan kozmetik ürünleri ile günlük makyaj rutinleriniz kabusa dönüşmesin ve de günlük makyajınızı severek yapın.

Sizler İçin Derlediğimiz ve Önerdiğimiz Colossal Ürünleri

Sizler için derlediğimiz ve önerdiğimiz colossal ürünleri şu şekildedir:

Colossal ile Güzelliğinize Güzellik Katın!

Birçok kadın makyaj yapmayı sever. Bakımlı görünmek, bakımlı yaşamak ve bazı kusurlarımızı kapatarak gündelik hayatımızı renklendirmek kadınların elindedir. Küçük makyaj hileleri ile olduğumuzdan çok daha kusursuz ve hoş gözükmek elbette mümkündür. Bu sebeple yapılacak ufak makyaj hileleri ile minik kusurlar kolayca kapanabilir. Böylelikle olduğundan hoş gözüken binlerce kadın var. Siz de Colossal ürünleri ile daha net makyaj hileleri ile daha kusursuz ve mükemmel görüntüye sahip olabilirsiniz. Colossal ile güzelliğinize güzellik katın!

Maybelline Eraser Hakkında Merak Edilen Her Şeyi Kaleme Aldık!

Her kadın güzeldir. Ufak makyaj hileleri ile daha güzel gözükmek, bakımlı olmak ve küçük kusurları uygun makyaj malzemeleri ile kapatmak kadınların güzelliklerine güzellik katar. Bu gibi sebeplerle kadınlar kişisel bakımlarına oldukça önem verirler. Bakımları için fazlasıyla zaman, para, enerji harcalar ve oldukça fazla efor sarf ederler. Bu sebeple pek çok kozmetik ürünü üretilir, tüketilir ve kullanılır. Bahsi geçen bu kozmetik sektöründe oldukça fazla bir rekabet durumu söz konusudur. Pek çok kozmetik firması birbirleriyle yarışır. Bunun yanında uzun yıllardır kozmetik sektöründe belli bir yere gelmiş ve kalitesinden asla ödün vermeyerek sonsuz müşteri memnuniyetini sağlamış bir takım markalar vardır. Bahsi geçen bu markalardan biri de Maybelline’dir. Maybelline kozmetik ürünleri ile tüm makyajınızı yapmanız ve kusursuz gözükebilmeniz oldukça kolay. Ürünlerini pratik uygulama kolaylığı ile tasarladığı için de ayrıca sevilen ve tercih edilen bir markadır. Ürettiği ürünler sevilerek kullanılır, çoğu kullanıcı için hiçbir kızarıklık yada olumsuz etki yapmadan mükemmel sonuçlara varmanızı sağlar. Maybelline makyaj markasının en sevilen ürünlerinden biri de Maybelline Eraser kapatıcıdır. Pratik uygulama süngeri ile bir kapatıcıdan beklenen tüm performansı kullanıcısına kolaylıkla ve pratik bir şekilde sunar. Teninizle bütünleşerek bütüncül bir görüntü sağlar ve de böylelikle doğal bir makyaj görüntüsüne kavuşmanızı oldukça rahat sağlar.

Size En Uygun Maybelline Eraser Tonunu Keşfedin!

Size en uygun Maybelline Eraser tonunu keşfedin! Maybelline Eraser üretildiği ilk zamandan beridir oldukça sevildi ve tüketildi. Hali hazırda beğenilmeye ve tüketilmeye de devam ediyor. Kapatıcılığı orta seviyeden daha yoğun olan hem de aynı zamanda yüksek kapatıcılığa yakın kapatma gücü sağlarken bir yandan da makyajınızın daha doğal gözükmesini sağlar. Böylelikle makyajınız sizi daha güzel yansıtır. Bunun yanında çok fazla ton seçeneği ile her cilt alt ton tipine hitap ettiği için pek çok insan tarafından sevilerek kullanılır. Bu tonları sizler için derledik:

Maybelline Eraser ile Makyajınızı Kusursuzlaştırın!

Maybelline Eraser ile makyajınızı kusursuzlaştırın! Güzelliğinize güzellik katın!

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?