Filtre
SEÇİMLER
110 Ürün
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/5  Ürün Sayısı:110 

Maybelline

“Belki de Sırrı Maybelline” sloganı ile akıllara kazınan marka, makyaj ürünlerinde geniş bir ürün yelpazesi sunarken, kategorisinde dünyanın en iyileri arasında yer almaktadır. Geniş kitlelere hitap eden ürün seçeneklerini, ulaşılabilir fiyat politikası ile sunarken, hedef kitlesini de oldukça geniş tutan marka, dünyada ve Türkiye’de ürünleri en çok kullanılan markalardan biri olmayı başarmıştır.

Birbirinden farklı ürün seçeneklerinin yanı sıra, tüketiciyi doğru makyaj uygulamaları konusunda eğitmeyi hedefleyen marka, bir kadının, kendisini genç ve güzel hissedebilmesi için tüm detayları düşünmekte ve sunmaktadır.

Maybelline Ürünleri

Maybelline Newyork makyaj ürünleri konusunda tüm detayları düşünerek serilerini sunmakta olan bir markadır. Makyaj sırasında kadınların ihtiyacı olan tüm ürünleri tek bir markanın çatısı altında sunması, hem ürünlerin birbirine uyum sağlaması hem de ulaşılabilirlik açısından oldukça olumlu sonuçlar doğurmaktadır.

Markanın ana kategorileri göz makyajı, yüz makyajı, dudak makyajı ve oje şeklindedir. Göz makyajı ürünleri, eyeliner, maskara, far, kaş kalemi ve göz makyajı temizleyicileri şeklinde gruplandırılmaktadır. Yüz makyajı ürünleri, allık, BB krem, kapatıcı, pudra ve fondöten şeklinde detaylandırılırken, dudak makyajı ürünleri içerisinde ise ruj, lip gloss ve nemlendirici dudak balmı seçenekleri sunulmaktadır.

En Çok Tercih Edilen Maybelline Ürünleri

Makyaj sırasında ihtiyaç hissedilen tüm malzemeleri, kullanıcıları ile buluşturan Maybelline, neredeyse tüm ana gruplarında en çok tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. Markanın yüz makyajı ürünleri arasında yer alan, Fit Me Matte+Poreless Fondöten’i 12 farklı renk seçeneği ile tüm cilt renklerine uyumlu formda sunulmaktadır. Yine aynı seriye ait göz makyaj ürünleri arasında yer alan Fit Me Concealer ise 5 farklı renk seçeneği ile kullanıcıların en çok tercih ettiği göz ürünleri arasında yer almaktadır.

Son birkaç sezonun vazgeçilmez ürünleri arasında yer alan Instant Anti Age Eraser Kapatıcı ise 7 farklı renk seçeneği ile göz makyajının tamamlayıcısı olurken, markanın Lash Sensational serisine ait ekstra black, black ve waterproff maskaraları tercih edilmektedir.

Maybelline markasının tüm ürünlerine online alışveriş sitemizde yer alan markalar bölümünden seçiminizi yaparak ulaşabilir, tüm ürünleri inceleyerek, güvenilir alışveriş seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?