Filtre
SEÇİMLER
23 Ürün
Markalar
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:23 

Garnier

1904 yılında Fransa'da Alfred Amour Garnier'in ilk bitkisel özler içeren saç losyonu La Lotion Garnier lansmanı ile kurulan marka, günümüzde gücünü doğadan alan farklı içeriklere sahip ürünleri ile sağlıklı bakım ürünlerini kullanıcıları ile buluşturmaktadır. 100 yılı aşkın süre içerisinde bitkisel özler içeren saç losyonu ile başlayan üretim, zamanla geniş bir ürün yelpazesine dönüşmüştür.

Yüz bakımı, saç boyası, deodorant ve güneş bakım ürünleri üreten marka, ürün çeşitliliğinin haricinde kendisini sürdürülebilir kaynak kullanımı, paketlemede çevresel ayak izini azaltma ve formüllerinin ekolojik profilini ve biyo-çözünürlüğünü geliştirmeye adamıştır.

Garnier Cilt Bakım Ürünleri

Markanın ürün yelpazesi içerisinde oldukça geniş bir yüzdeye sahip olan cilt bakım ürünleri, aileye, ihtiyaca ve cilt tipine göre gruplandırılmaktadır. Yağlı, Kuru, Hassas, Normal ve Karma cilt tiplerine yönelik bakım ürünleri, Nem Dengesi, Nem Bombası, Günlük Temizleyiciler, BB Cream, Saf & Temiz ve Micellar serileri şeklinde sunulmaktadır.

Göz bölgesi, Makyaj temizleme, Parlama karşıtı, Nemsiz kalmış cilt, Cilt problemlerine karşı, Kırışıklık karşıtı, Cilt kusursuzlaştırma ve Cilt temizleme özelliklerine sahip ürünler aynı zamanda farklı yaş aralıklarına göre çeşitlendirilmektedir.

Doğal içeriğe sahip ürün seçenekleri sunan marka, doğanın iyileştirici gücünü kullanıcıları ile buluşturmayı amaçlamaktadır.

Diğer Garnier Ürünleri

Markanın yüz bakım ürünlerinin yanı sıra kullanıcıları ile buluşturduğu ürünler arasında saç boyası ve güneş bakım ürünleri yer almaktadır.

Garnier saç boyaları Çarpıcı Renkler ve Color Naturals olmak üzere iki farklı seriden oluşmaktadır ve bu seriler kişisel kullanıma uygun, kalıcı saç boyaları kategorisinde yer almaktadır.

Güneş bakım ürünleri ise, ürün ailesine, ihtiyaca, koruma faktörüne ve ürün tipine göre gruplandırılmaktadır. 50-50+ (Çok yüksek), 30 (Yüksek), 2-10 (Düşük) koruma faktörüne sahip güneş bakım ürünleri, Güneş Koruyucu, Süt Güneş Koruyucu Sprey, Güneş Koruyucu Yağ, Güneş Koruyucu Yüz Kremi ve Mist formlarında satışa sunulmaktadır. Bu ürünlerin vücut, yüz, çocuk ve yetişkin seçenekleri bulunmaktadır.

Online alışveriş sitemizde yer alan markalar bölümünden Garnier seçeneğine tıklayarak, markanın tüm ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilir ve en çok tercih edilen ürünleri seçebilirsiniz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?