Filtre
Özellik Filtreleme
Markalar
Fiyat Aralığı
SEÇİMLER
4 Ürün
Markalar
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:4 

Garnier

1904 yılında Fransa'da Alfred Amour Garnier'in ilk bitkisel özler içeren saç losyonu La Lotion Garnier lansmanı ile kurulan marka, günümüzde gücünü doğadan alan farklı içeriklere sahip ürünleri ile sağlıklı bakım ürünlerini kullanıcıları ile buluşturmaktadır. 100 yılı aşkın süre içerisinde bitkisel özler içeren saç losyonu ile başlayan üretim, zamanla geniş bir ürün yelpazesine dönüşmüştür.

Yüz bakımı, saç boyası, deodorant ve güneş bakım ürünleri üreten marka, ürün çeşitliliğinin haricinde kendisini sürdürülebilir kaynak kullanımı, paketlemede çevresel ayak izini azaltma ve formüllerinin ekolojik profilini ve biyo-çözünürlüğünü geliştirmeye adamıştır.

Garnier Cilt Bakım Ürünleri

Markanın ürün yelpazesi içerisinde oldukça geniş bir yüzdeye sahip olan cilt bakım ürünleri, aileye, ihtiyaca ve cilt tipine göre gruplandırılmaktadır. Yağlı, Kuru, Hassas, Normal ve Karma cilt tiplerine yönelik bakım ürünleri, Nem Dengesi, Nem Bombası, Günlük Temizleyiciler, BB Cream, Saf & Temiz ve Micellar serileri şeklinde sunulmaktadır.

Göz bölgesi, Makyaj temizleme, Parlama karşıtı, Nemsiz kalmış cilt, Cilt problemlerine karşı, Kırışıklık karşıtı, Cilt kusursuzlaştırma ve Cilt temizleme özelliklerine sahip ürünler aynı zamanda farklı yaş aralıklarına göre çeşitlendirilmektedir.

Doğal içeriğe sahip ürün seçenekleri sunan marka, doğanın iyileştirici gücünü kullanıcıları ile buluşturmayı amaçlamaktadır.

Diğer Garnier Ürünleri

Markanın yüz bakım ürünlerinin yanı sıra kullanıcıları ile buluşturduğu ürünler arasında saç boyası ve güneş bakım ürünleri yer almaktadır.

Garnier saç boyaları Çarpıcı Renkler ve Color Naturals olmak üzere iki farklı seriden oluşmaktadır ve bu seriler kişisel kullanıma uygun, kalıcı saç boyaları kategorisinde yer almaktadır.

Güneş bakım ürünleri ise, ürün ailesine, ihtiyaca, koruma faktörüne ve ürün tipine göre gruplandırılmaktadır. 50-50+ (Çok yüksek), 30 (Yüksek), 2-10 (Düşük) koruma faktörüne sahip güneş bakım ürünleri, Güneş Koruyucu, Süt Güneş Koruyucu Sprey, Güneş Koruyucu Yağ, Güneş Koruyucu Yüz Kremi ve Mist formlarında satışa sunulmaktadır. Bu ürünlerin vücut, yüz, çocuk ve yetişkin seçenekleri bulunmaktadır.

Online alışveriş sitemizde yer alan markalar bölümünden Garnier seçeneğine tıklayarak, markanın tüm ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilir ve en çok tercih edilen ürünleri seçebilirsiniz.

Garnier BB Krem ile Tanışarak Günlük Makyajınıza Yenilik Katın!

Garnier bb krem ile tanışarak günlük makyajınıza yenilik katın! Makyaj hemen hemen her kadının olmazsa olmazıdır. Her gün makyaj yapan bir kadın, cildinin hava almamasından ve fondötene boğulmasından şikayet eder genel olarak. Bu sebeple bir çok kozmetik firması bünyesinde fondöten ve pudra kullanımından hoşlanmayan kadın için bb krem üretmiştir. Bb kremin diğer kapatıcılardan farkı ise hem hafif bir yapıda olup hem de cildin nefes almasını sağlamasıdır. Hafif bir kapatıcılığı vardır bb kremlerin ve böylelikle full makyaj görüntüsünü de engeller. Garnier de diğer ürünlerinde olduğu gibi bb krem noktasında oldukça başarılı bir çıkış yaptı yıllar önce. Garnier bb krem uzun zamandır sevilerek kullanılıyor. Bu sebeple bb krem konusunda fikir sahibi olmak isteyen kadın müşterilerimiz için ve de Garnier bb krem hakkında detaylı bilgi öğrenmek isteyen takipçilerimiz için biz Cosmetica firması olarak böyle bir yazı kaleme kalma ihtiyacı hissettik. Bu yazımız ile birlikte Garnier bb krem hakkında merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulmanız mümkün.

Garnier BB Krem Hakkında Merak Edilen Her Şeyi Sizler İçin Bu Yazıda Derledik!

Garnier bb krem hakkında merak edilen her şeyi sizler için bu yazıda derledik! Garnier bb krem birden fazla boyutta üretime sahiptir. Üç farklı tonu olan Garnier bb krem ile ten renginize en yakın tonu kullanarak hafif ve doğal görünümlü bir makyaj yapabilmeniz çok kolay. Her gün makyaj yapan bir kadın için yüzüne her gün fondöten kadar yoğun bir ürünü uygulamak aslında kısa vadede güzel bir şey olsa da uzun vadede cildin nefes almasını engelleyerek cildin zamanla bir takım problemler yaşamasına sebebiyet verebilir. Bu sebeple Garnier bb krem kullanarak günlük makyaj rutininize yenilik katın. Garnier bb krem roll-on göz altı kapatıcısı da gene üç farklı renk seçeneği ile üretimi mevcuttur. Günlük makyaj rutininize ekleyeceğiniz Garnier bb krem ve Garnier bb krem roll-on göz altı kapatıcısı ile doğal makyaj görünümü sağlayın. Bırakın cildiniz ihtiyacı olduğu nefesi alsın. Özellikle bahar ve yaz aylarında kapatıcı tercihiniz mutlaka bb kremlerden yana olmalıdır. Çünkü cilt zaten nefes alamaz. Bb krem kullanımını arttırmanızda fayda var.

Garnier BB Krem Makyaj Rutininizin Bir Parçası Olsun!

Garnier bb krem makyaj rutininizin bir parçası olsun! Günlük makyaj insanın aslında fazlaca zamanını alan bir durumdur. Kadınların çoğu makyaj yapmak ister ancak fazla zaman aldığından ya şikayet eder ya da fazla zaman aldığı için makyaj yapmaz. Bu noktada yapılacak en doğru hareket zaman almayacak pratiklik sağlayacak ürünleri kullanmaktır. Siz de günlük makyaj rutininize Garnier BB krem ve Garnier bb krem roll-onu ekleyerek makyaj yapma sürenizi kısaltın.